انجام پایان نامه

انجام مقاله کارشناسی ارشد

انجام مقاله  کارشناسی ارشد

کار مقاله نویسی در مقطع کارشناسی ارشد بر خلاف مقطع کارشناسی اصول و رویه خاصی دارد اغلب رشته ها درسی با نام روش تحقیق دارند که اکثر دانشجویان با آن آشنایی کافی ندارند و نیاز به مشاوره جهت انجام مقاله خود دارند. برخی از مقالات کلا جهت ارائه نتایج تحقیق تدوین می شوند و اصلا ارتباطی با درس روش تحقیق ندارند. در اینگونه موارد مطابق با هدق تحقیق روش آن انتخاب می شود ما اغلب مقالات دانشجویی مرتبط با رشته ها و گرایش های مدیریت را انجام می دهیم و همچنین برخی گرایش های روانشناسی و حقوق را نیز در نظر داریم تا خدمات رسانی کنیم. واقعیت این است که نمی شود کل بحث مقاله نویسی را در یک مطلب توضیح داد چرا که واقعا تعداد روش زیاد است اما یکی از ساده ترین موارد مقاله نویسی انجام آن به صورت مروری است. این روش در تمامی گرایش ها یکسان بوده و فرقی نمی کند عنوان مقاله چیست؟

در کل روش مروری شامل موارد زیر است:

1- عنوان 2- چکیده 3- مقدمه 3- روش تحقیق 4- مباحث مرتبط با موضوع به شکل پیوسته می آیند و در نهایت نتیجه گیری در مقالات مروری هدف بیشتر بر دو اصل استوار است. ابتدا یا دانشجو می خواهد مقالات قبلی را تحلیل نظری کند یعنی 5 تا مقاله را در حوزه یک موضوع یا محوریت خاص انتخاب کرده و نظر خود را پیرامون هر کدام بیان کرده و در آخر نتیجه گیری می کند. دومین اصل انتخاب موضوعی است که شما می خواهید روی آن بحث کنید و نتیجه گیری کنید.

اهمیت مقالات دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد بر چند نوع تقسیم بندی می شود که ما همه آن ها را مشاوره می دهیم و در کنار دانشجویان در جهت انجام مقاله آنان خدمات رسانی می کنیم.

ممکن است هدف از ارائه مقاله همایش باشد یا کنفرانس

ممکن است هدف ارائه به مجله داخلی یا بین المللی باشد

ممکن است بخواهد برای کار کلاسی مقاله تدوین کنید

در همه موارد مشاورین ما آماده ارائه مشاوره هستند.

برچسب:  انجام مقاله  کارشناسی ارشد

انجام مقاله دانشجویی کارشناسی ارشد مدیریت