انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت، حقوق و روانشناسی

انجام پایان نامه مدیریت، حقوق و روانشناسی

در این مطلب قصد داذیم تا کاربران عزیز وب سایت را با برخی از خدمات پایان نامه نویسی خود که مرتبط است با رشته های مدیریت ، حقوق و روانشناسی آشنا سازیم. این سه رشته با گرایش های مختلف در امر پروژه های پایانانی یکسری تشابهات و در عین حال کاملا متفات هستند و تنها مسئله ای که موجب شد در این مطلب در خصوص هر سه مورد صحبت کنیم اتراک آن ها دررشته نظی علوم انسانی بود.

در رشته های مدیریت پایان نامه ها اغلب پیرامون بررسی رابطه های دو یا چند متغییر تدی می شوند که در این مورد گرایش های روانشناسی مشرک هستند. در حالی که پایان نامه های حقوق معمولا بررسی یک موضوع کلی جدید در جهت ارائه راهکارهایی جدید می باشد و اساسا فصولی که در این نوع پایان نامه گنجانده می شود کاملا متفاوت است.

در خصوص گرایش های مدیریت این نکته را جالب است دانید که فصل های مابطبا تحلیل آماری اهمیت زیادی دارد و اگر اشراف کامل به نرم افزارهای آماری نداشته باشید در این فصول از پایان نامه دچار مشکل خواهید شد.

در گرایش های حقوق هم حفظ انسجام و پیوستگی مطالب اهمیت زیادی دارد چرا که تجزیه تحلیل مطالب صرفا با مطالعه مطالب موجود در پایان نامه حقوق شما میسر خواهد بود.

معمولا در پایان نامه مدیریت این فصل ها تعیین می شوند: فصل اول کلیات – فصل دوم ادبیات تحقیق – فصل سوم روش شناسی تحقیق – فصل چهارم تحلیل یافته های تحقیق و در فصل پنجم هم نتایج بدست آمده را ذکر می کنیم.

گرایش های روانشناسی نیز اغلب مشابه با نحوه نگارش در مدیریت هستند.

در حال حاضر در سطح کشور استانداردهای خاصی برای نگارش پایان نامه های ارشد در نظر گرفته اند و فرم خاصی برای آن وجود دارد که می توانید از واحد دانشگاهی مربوطه درخواست کنید.

اما در مورد پایان نامه های حقوق ملاحظه می شود که اساتید در بعضی موارد اعمال سلیقه می کنند و موجب سردرگمی دانشجو می شوند. در پایان لازم به ذکر است که، صحافی متن در پایان نامه بسیار اهمیت دارد و اگر به نرم افزار وُرد اشراف کاملی ندارید توصیه می شود این بخش از کار را به دفاتر خدماتی بسپارید تا حاصل کار تمیزتر درآید.