انجام پایان نامه

قیمت تمام شده پایان نامه کارشناسی ارشد چقدر است؟

قیمت تمام شده پایان نامه کارشناسی ارشد چقدر است؟

قشری که ما با آن ها سروکار داریم قشر دانشجو است که از لحاظ هزینه تحصیل معمولا در مضیقه هستند. لذا قیمت تمام شده پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد برای آن ها بسیار مهم است. چرا که بیشترین بودجه صرف شده معمولا بابت همین پروژه پایانی بوده و از این نظر بررسی قیمت تمام شده دارای اهمیت است. بخصوص دانشجویان فوق لیسانس دانشگاه آزاد که به دانشگاهی هزینه محور شناخته می شود. حال آنکه با اهمیت بحث قیمت گذاری آشنا شدیم بپردازیم به مواردی که تاثیر فراوانی در آن دارند.

ابتدا باید بدانید که قیمت یک پایان نامه به چند بخش تقسیم می گردد. ابتدا قیمت پروپوزال سپس قیمت دوفصل اول و در نهایت قیمت فصول پایانی. خُب با کمی تأمل در تقسیم بندی بخش ها متوجه چند نکته خواهید شد. اول اینکه خودتان چقدر می توانید کار کنید مثلا بخش پروپوزال را خودتان به سرانجام برسانید که در این صورت قیمت پروپوزال از دوش شما برداشته خواهد شد. مبلغی که در اینجا صرفه جویی می شود حداقل 300 هزار تومان است. دوم اینکه با مطالعه در مورد موضوع پایان نامه و همچنین بررسی چندتا از پایان نامه های آماده مرتبط با رشته خودتان می توانید حداقل یک فصل را خودتان انجام دهید فصل اول واقعا کار خاصی ندارد فقط باید یکسری اصول را رعایت کنید که با مشاهده و مقایسه چندپایان نامه متوجه این اصول خواهید شد.

با انجام فصل اول پایان نامه خود باز هم در هزینه می توانید صرفه جویی کنید. می توانید خودتان به دنبال منابع لاتین و فارسی بروید کافی است یک سری به سایت ScienceDirect بزنید یا به دنبال منابع فارسی در sid.ir, civilica و غیره باشید. به دنبال یک مترجم خوب برای ترجمه متون لاتین باشد که قیمت کاری او پایین باشد در هنگام نوشتن مطلب حاضر مبلغی که مترجمین با کیفیت کاری بالا برای هر صفحه لاتین می گرفتند تا ترجمه کنند حدودا 8 هزار تومان بود ممکن است شما فردی را پیدا کنید که پایین تر از این مبلغ کار کند و در نتیجه قیمت تمام شده برای شما باز هم کمتر شود. با ارائه منابع فارسی و لاتینی که ترجمه مصوری دارند می توانید هم به محققی که انجام کار شما را برعهده گرفته است کمک کنید و هم در زمان نیز صرفه جویی کنید. اگر فردی هستید که به لحاظ مالی مشکلی ندارید که خُب تکلیف معلوم است اما اگر به لحاظ مالی در مضیقه هستید بایستی آستین ها را بالا بزنید و خود دست به کار شوید و در مورد مبانی نظری تحقیق و ادبیات تحقیق مطالعه کنید وقتی درک کنید که این دو مبحث چی هستند می توانید فصل دوم پایان نامه را نیز خودتان انجام دهید و به این ترتیب حداقل یک سوم قیمت تمام شده پایان نامه خود را صرفه جویی کنید.

حالا می ماند فصل سوم، چهارم و پنجم پایان نامه که واقعا فرد با تجربه ای برای این سه فصل نیاز دارید تا کمک کند پروژه پایانی بسیار قوی و علمی را به اتمام برسانید. چرا که در برخی از گرایش ها موضوع پایان نامه نیاز به کار تخصصی نرم افزاری دارد که این مسلتزم داشتن تجربه است با توجه به تنوع گرایش ها در رشته های مختلف و سخت تر شدن موضوعات، لذا نمی شود گفت قیمت تمام شده پایان نامه کارشناسی ارشد چقدر است؟ اما می توان با انجام برخی از فعالیت ها در وقت و هزینه صرفه جویی کرد. امیدوارم دانشجویان عزیز همواره تلاش کنند تا پروژه های دانشگاهی را خودشان انجام دهند یا حداقل در مورد انجام آن تلاش کنند و بخشی از آن را برعهده بگیرند.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت